Výhodná nebanková pôžička

V spolupráci s niekoľkými nebankovými poskytovateľmi sme vytvorili online žiadosť, ktorá vašu žiadosť automaticky odošle najvhodnejšiemu poskytovateľovi nebankovej pôžičky!

Stačí vyplniť jednoduchú žiadosť a budete kontaktovaný do niekoľkých hodín.

Vyplniť žiadosť

Slovenská sporiteľňa

Získajte online pôžičku od Slovenskej sporiteľne do výšky až do 6 000 € s veľmi výhodným úrokom! Neplatíte žiadne poplatky za vybavenie alebo predčasné splatenie. Nemusíte dokladovať účel využitia financií a nepotrebujete ani ručiteľa!

Vyplniť žiadosť

VÚB pôžička

Hľadáte bankovú pôžičku? Zažiadajte si o online pôžičky od VÚB banky v rozmedzí od 1 000 € až do 5 000 €! Pôžičku si môžete sami nastaviť podľa vašich možností – jednoducho si zvolíte splatnosť pôžičky od 13 mesiacov do 9 rokov.

Vyplniť žiadosť

mBank

Potrebujete si požičať, ale ešte ste nenašli vhodnú ponuku? Doporučujeme vyskúšať pôžičku od mBank, ktorá patrí medzi najvýhodnejšie pôžičky na slovenskom trhu.

Vyplniť žiadosť

Sberbank

Spotrebiteľský úver od Sberbank môžete využiť na všetky vaše priania potreby. Či už si zariaďujete nový byt, alebo uvažujete o kúpe auta. Požičať si môžete až 25 000 EUR s maximálnou dobou splatnosti 120 mesiacov.

Vyplniť žiadosť

Zuno pôžička do 20 000 €

Hľadáte výhodnú bankovú pôžičku? ZUNO banka ponúka jedny z najvýhodnejších bankových pôžičiek.

Vybrať si môžete hneď z troch produktov.

Vyplniť žiadosť

Cetelem do 50 000 €

Nebanková pôžička od spoločnosti Cetelem až do výšky 34 000 €!

Hľadáte nebankovú pôžičku s veľmi dobrým úrokom? Spoločnosť Cetelem ponúka pôžičky s fixným úrokom po celú dobu splácania už od 8,39 % ročne! Môžete si vybrať zo širokej ponuky produktov od spoločnosti Cetelem.

Vyplniť žiadosť

Pôžičkomat do 200 €

Krátkodobá pôžička od Pôžičkomatu až do výšky 200 € (stávajúci klient až 700 €).

Potrebujete rýchlu a krátkodobú pôžičku na preklenutie nepriaznivého obdobia? Zažiadajte si prostredníctvom našej online žiadosti a získajte peniaze už do niekoľko hodín!

Vyplniť žiadosť

Home Credit do 10 000 €

Získajte pôžičku od spoločnosti Home Credit vo výške až 10 000 €.

Žiadateľ o pôžičku musí mať stály príjem zo zamestnania, dôchodku alebo z podnikania. Klient, nesmie mať záznam v registri dlžníkov alebo exekúcie. Za vybavenie pôžičky neplatíte žiadne poplatky.

Vyplniť žiadosť

Profi Credit do 3 000 €

Pôžička od nebankovej spoločnosti Profi Credit do výšky 3 000 €.

Žiadateľ musí mať stály zdroj príjmu zo zamestnania, dôchodku alebo podnikania a zároveň nesmie byť vedení v registri dlžníkov ani nesmie mať exekúciu.

Vyplniť žiadosť

Profi Credit – pre podnikateľov do 33 000 €

Hľadáte financovanie vášho podnikania? Získajte pôžičku pre podnikateľov od spoločnosti Profi Credit až vo výške 33 000 €.

Vyplňte si jednoduchú online žiadosť a získajte pôžičku pre podnikateľov už do niekoľkých dní.

Vyplniť žiadosť

CreditONE do 100 €

Rýchla nebanková pôžička od CreditONE do 100 €.

Krátkodobá pôžička s maximálne 30 dňovou splatnosťou. Po vyplnení žiadosti obdržíte na telefón SMS kód, ktorým žiadosť potvrdíte a peniaze môžete mať už do 30 minút od odoslania žiadosti!

Vyplniť žiadosť

Poštová banka do 7 000 €

Banková pôžička od Poštovej banky až do výšky 7 000 €.

Žiadateľ o pôžičku musí byť zamestnaný viac ako 3 mesiace, podnikať alebo musí mať stály príjem z dôchodku. Pri tejto pôžičke sa skúmajú registre.

Vyplniť žiadosť