Nápoveda webu

Registrácia

Každý užívateľ, ktorý chce vložiť inzerát musí byť registrovaný. Registrácia je veľmi rýchla, stačí zadať váš email a vybrať možnosť, či chcete inzerovať dopyt alebo ponuku pôžičiek.
Vložte správny email, na tento email vás budú kontaktovať iní užívatelia inzercie!
Email taktiež slúži v prípade, že zabudnete heslo k svojmu účtu.
Váš email sa nebude na stránke zobrazovať.
vloženie inzerátu
Po odoslaní registračného formuláru sa vám zobrazí druhá časť formuláru, kde sú ďalšie povinné údaje, ktoré potrebujeme o vás vedieť pred tým, než začnete pridávať inzeráty.
osobné informácie
V tomto kroku musíte vyplniť všetky povinné informácie (v prípade, že chcete môžete vyplniť aj nepovinné údaje).
Po dokončení registrácie vám príde email s heslom k vášmu účtu.

Pridanie inzerátu

V prípade, že ste už zaregistrovaný môžete pridávať inzeráty.
1. Prihláste sa do svojho účtu.
2. Prejdite do sekcie pridať inzerát.
3. Vyplňte nadpis, text inzerátu, vyberte kategóriu pre inzerát.
a) V prípade, že poskytujte pôžičky vyberte kraj pre ktorý inzerát platí.
4. Môžete taktiež vyplniť koľko financií potrebuje (v prípade poskytovateľa rozmedzie pôžičiek, ktoré poskytujete/sprostredkovávate).
5. Po odoslaní inzerátu čaká každý inzerát na schválenie administrátorom, preto sa bezprostredne po odoslaní váš inzerát nezačne zobrazovať na našej stránke.
6. Váš inzerát sa však zobrazí v sekcii Moje inzeráty. Tu môžete sledovať, či je inzerát už schválený alebo stále čaká na schválenie.
Je zakázané pridávať duplicitné inzeráty (inzeráty s rovnakým textom)!
Uistite sa, že váš inzerát neporušuje pravidlá inzercie!
7. Môžete vložiť len jeden inzerát za 12 hodín.

Administrácia

V administrácii môžete vaše inzeráty upravovať, zmazať, aktualizovať, alebo topovať. Všetky možnosti nájdete vždy vľavo od každého vášho inzerátu v administrácii.

administrácia

Úprava inzerátu

Každý inzerát, ktorý ste publikovali môžete upravovať v administrácii.
Pozor po úprave inzerátu bude inzerát musieť administrátor znovu schváliť a teda sa prestane dočasne zobrazovať! Toto platí aj pre topované inzeráty

Zmazanie inzerátu

V prípade, že nechcete aby sa Váš inzerát ďalej zobrazoval, môžete využiť možnosti „Zmazať“ v administrácii.
Pozor po zmazaní inzerátu sa inzerát úplne prestane zobrazovať. V prípade, že máte zakúpené topovanie, toto topovanie stratí platnosť!

Aktualizácia inzerátu

Pretože je zakázané pridávať inzeráty s rovnakým textom pripravili sme pre vás možnosť aktualizácie inzerátu. Touto aktualizáciou posuniete inzerát na popredné pozície ako keby ste ho práve vložili (nepredbehne však topované inzeráty).
Jeden inzerát môžete aktualizovať len raz za 3 dni. Maximálne môžete aktualizovať (obnoviť) 2 inzeráty za 3 dni. Po aktualizácii inzerátu sa vám zobrazí, za koľko hodín môžete aktualizáciu opakovať.

Topovanie – novinka (od 6.10.2014)

Chcete aby sa váš inzerát zobrazoval na popredných pozíciách, alebo chcete aby váš inzerát bol odlišný od iných inzerátov? Využite možnosť topovania inzerátu, ktoré nájdete v detaile Vášho inzerátu. Inzeráty môžete topovať len v prípade, že sú schválené. Pre rýchlu navigáciu sa môžete prekliknúť tlačítkom „Topovať!“ priamo z administrácie inzerátov.
Pod každým inzerátom nájdete viaceré možnosti topovania a zvýraznenia inzerátu rozdelené podľa dĺžky(ceny). Môžete si vybrať jednu alebo aj dve možnosti (topovanie a zvýraznenie). Po zvolení zvýhodnenia inzerátu kliknite na tlačítko „Pokračovať v objednávke“. Tu sa zobrazí rekapitulácia Vašej objednávky s celkovou sumou, ktorú je potrebné uhradiť. Ak súhlasíte s objednávkou, kliknite na tlačítko „Zaplatiť x €“ a ihneď budete automaticky presmerovaný na verifikovanú platobnú bránu Gopay (v prípade, že nie je automatické presmerovanie možné, na stránke by ste mali vidieť smerovací ODKAZ).
Na platobnej bráne si zvolíte formu platby (napr. kartou, bankovým prevodom atď.). V prípade, že budete platiť kartou, platobná brána Vás po vykonaní platby automaticky presmeruje na našu stránku s výsledkom platby. V prípade, že je platba v poriadku, topovanie je okamžite aktívne. V prípade že si vyberiete platbu prevodom, topovanie je aktívne až po zaplatení a prijatí platby (notifikácie od platobnej brány).
V prípade akýchkoľvek dotazov, problémov alebo potreby daňového dokladu nám prosím napíšte na email admin@najdipozicku.sk.

Nahlásenie užívateľa

V prípade, že ste našli užívateľa, ktorý porušuje niektoré z pravidiel inzercie môžete nám to nahlásiť tak, že kliknete na meno užívateľa v jeho inzeráte (čím sa dostanete na profil užívateľa) a následne kliknete na tlačítko „Nahlásiť užívateľa“. Zobrazí sa vám krátky formulár, kde môžete špecifikovať ako užívateľ porušuje pravidlá inzercie. Doručené dotazy následne preveríme.
nahlásenie užívateľa