Pôžičky bez dokladovania príjmu

Nemôžete dokladovať svoj príjem z dôvodu nezamestnanosti alebo pretože vykonávate pracovnú činnosť brigádne a tento príjem vám banka nezapočíta? Jedným z možných riešení tejto situácie sú pôžičky bez dokladovania príjmu.

V  komerčných bankách musíte takmer vždy doložiť svoj pravidelný mesačný príjem a bez tohto potvrdenia od zamestnávateľa vám pôžičku jednoducho neschvália. Konkurencia bánk sa ale čoraz častejšie snaží dobehnúť banky v ich produktoch alebo dokonca predbehnúť v ich ponuke. Príkladnou ponukou sú napríklad pôžičky bez dokladovania príjmu, ktoré ponúkajú vo väčšej miere nebankové spoločnosti. Pri týchto pôžičkách ale musíte počítať s vyšším úrokom ako u pôžičkách pri ktorých je dokladovanie príjmu nevyhnutné.

Aký príjem vyžadujú doložiť banky

Príjem zo stáleho zamestnania za dobu aspoň niekoľko po sebe idúcich mesiacov pracovnej činnosti. Toto potvrdenie vystavuje zamestnávateľ.

Kde možno žiadať o pôžičku bez dokladovania príjmu

Takýto typ pôžičky môžete získať u niektorých nebankových spoločností (napr. Provident, Ferratum, Pôžičkomat, CreditONE) alebo od súkromných investorov, ktorí inzerujú na našich stránkach.

Článko sa venuje témam: nebankové pôžičky, pôžičky bez dokladovania príjmu, pôžičky bez príjmu, pôžičky pre nezamestnaných,